Nasze projekty

0
Zasięg medialny projektów
0
Uczestników
0
Przeszkolonych Liderów

SPORT BOOSTER

Głównym celem programu Sport Booster jest wyznaczanie standardów bezpiecznego i efektywnego wykonywania ćwiczeń fizycznych. Dobranie odpowiednich ćwiczeń fizycznych dla danej osoby jest niezmiernie trudnym zadaniem. Należy wziąć pod uwagę sylwetkę człowieka, zidentyfikować jego „najsłabsze ogniwa“, a także uwzględnić prowadzony przez niego styl życia, wykonywany zawód czy uprawianą dyscyplinę sportową. Potrzebna jest jednak do tego wiedza, która pozwoli precyzyjnie określić możliwości i wymagania organizmu, a tym samym dać pewność w jaki sposób powinniśmy kontrolować i korygować wykonywane ćwiczenia.

LIDER ANIMATOR

W ciągu dotychczasowych edycji wsparliśmy ponad 100 projektów z całej Polski, przyciągając na wydarzenia blisko 300 000 osób. Jako Fundacja bardzo mocno wierzymy w niezwykłą siłę sportu. Potrafi on jednoczyć ludzi bez względu na wiek, status i pochodzenie. Chcemy czerpać z tej siły i na niej budować, wzmacniając w ludziach poczucie wspólnoty i cementując ich wzajemne relacje. Dlatego też główną ideą programu Lider Animator jest integracja społeczności lokalnych poprzez wspólne, aktywne spędzanie czasu.

AKADEMIA LIDERA

To źródło pozytywnej energii i inspiracji, dzięki którym powstają niezwykłe projekty zachęcające ludzi do sportu i aktywności fizycznej w Polsce. Akademia Lidera otwiera swoje drzwi dla wszystkich, którzy lokalnie działają na rzecz sportu. Od samego początku działania fundacji przyświecała nam idea kompleksowego wsparcia, jakie można zaoferować lokalnym sportowym działaczom. Akademia Lidera od lat jest miejscem pozyskiwania wiedzy, inspiracji i wymiany doświadczeń. Do współpracy przy tym projekcie zapraszamy najlepszych specjalistów w zakresie fizjoterapii, motywacji, komunikacji, w tym social mediów czy żywienia w sporcie.

Z ZUMBA FITNESS PO ZDROWIE!

Kolorowy festiwal tańca i promocji zdrowego stylu życia. Zaproponowany przez nas ogólnopolski cykl imprez "Z Zumba Fitness po Zdrowie!" to nic innego jak kolorowy festiwal tańca i promocji zdrowego stylu życia. Z przyjemnością obserwujemy radość na twarzach uczestników i czystą przyjemność jaką czerpią z bycia z innymi podczas wydarzeń, jakie w ramach tego cyklu organizujemy.

SPORT SUPPORT MOVE

Program przygotowania ogólnorozwojowego dzieci i młodzieży. Jego fundamentem jest trening siły z własną masą ciała. Zdrowie naszych dzieci jest dla nas najwyższa wartością. Jednak w myśleniu o nim, niestety często bagatelizujemy kwestie ich ogólnego rozwoju i sprawności fizycznej. Wady postawy wśród dzieci stają się ogromnym problemem i dotykają coraz młodsze grupy wiekowe. Naszym celem jest szeroka edukacja w tym zakresie ale także przygotowanie narzędzi, które będą pomocne w odwróceniu tego negatywnego zjawiska. Dlatego przygotowaliśmy program o nazwie SportSupportMove.

COCA-COLA CUP

Jeden z największych piłkarskich turniejów młodzieżowych w Polsce, Coca-Cola Cup. Turniej co roku angażował około 40 000 gimnazjalistów i gimnazjalistek z całego kraju. We wszystkich jego edycjach wzięło udział ponad 720 000 uczniów, w tym kilku obecnych reprezentantów Polskiej Reprezentacji w Piłce Nożnej, z Robertem Lewandowskim na czele. Turniej Coca-Cola Cup to olbrzymia akcja rekrutacyjna do programu, koordynacja tysiąca rozegranych meczów, turniejów regionalnych oraz organizacja wielkiego finału krajowego, który był kulminacją całego projektu.

KONTAKT

ul. Królewska 47/68,

00-103 Warszawa.

Follow Us