Lider Animator

Mielec CUP

Amatorski turniej piłkarski dla młodzieży w wieku 15-25.
Od lat ta impreza cieszy się ogromną popularnością przyciągając do udziału w rozgrywkach każdorazowo ponad 500 osób. W tym roku rozgrywki wzbogacone zostały o turniej dzieci w wieku 10-12 lat.

Lider projektu: Sebastian Peret

Puchar Kaszub we wrotkarstwie szybkim

Ósma edycja kultowej już imprezy, która przyciąga setki rolkarzy z całej Polski. Półmaraton Rolkarski o Puchar Burmistrza Pruszcza Gdańskiego odbył się 29 sierpnia 2021 roku.

Lider projektu: Julian Ziółkowski

Poznański Bieg Otwarcia Igrzysk

W piątek 23 lipca na Stadionie POSiR Golęcin ponad 200 uczestników wzięło udział w pierwszej edycji Poznańskiego Biegu Otwarcia Igrzysk.

Warto dodać, że wszyscy uczestnicy wystartowali na dystansach nawiązującym do nazw, miar i dat związanych z Igrzyskami Olimpijskimi: „Dromos” 192,67m (długość stadionu olimpijskiego), „Leonidas” 393 m (ostatni rok rozgrywania Starożytnych Igrzysk Olimpijskich), „Hoplites” 520 m (długość biegu w wyposażeniu wojennym), „Olimpia” 776m (data pierwszych Starożytnych Igrzysk Olimpijskich), „Tokio” 2021m.

Lider projektu: Maciej Młodzik

Dynów Biega - 4. Bieg Mikołajkowy

Tym razem w biegu uczestniczyło aż 805 osób 🎅.
Do puszek zebraliśmy 6847,67 dla Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci z siedzibą w Rzeszowie.

Warto zaznaczyć, że całość odbyła się w Dynowie, który liczy zaledwie 6000 mieszkańców!

Lider projektu: Łukasz Domin

7. Dynowska ZaDyszka

Impreza biegowa na dystansie 10km odbyła się 17 lipca 2021 roku. Wzięło w niej udział 342 biegaczy dorosłych i ponad 100 dzieci, które mierzyły się na dystansie 400 metrów.

Lider projektu: Łukasz Domin

Powyższe projekty były współfinansowane ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu „Sport dla Wszystkich”.