Fundacja Sport Support

Jesteśmy grupą innowatorów i niepoprawnych optymistów, którzy całą swoją pracę i energię wkładają w zmianę myślenia Polaków o sporcie i aktywności fizycznej.

Jak możemy Ci pomóc?

Jesteśmy w trakcie rekrutacji do Akademii Lidera. Weźmie w niej udział 25 osób z całej Polski. W czasie 4 dniowego zjazdu uczestniczyć będą w szkoleniach prowadzonych przez najlepszych ekspertów w Polsce.

Łączymy, szkolimy i wspieramy Animatorów Sportu!

Bezpieczeństwo, edukacja, współpraca na różnych poziomach i integracja – to słowa klucze, które zawsze przewijają się w naszych rozmowach o projektach, jakie na co dzień tworzymy.

Od kilkunastu lat organizujemy szkolenia, programy i wydarzenia sportowe propagujące ideę sportu powszechnego i zachęcające Polaków do ruchu.

Zespół ekspercki

Ekspertami fundacji są osoby pracujące dla reprezentacji Polski w piłce nożnej, tenisie i piłce ręcznej. Posiadają ogromne doświadczenie praktyczne i wiedzę merytoryczną.

Budujemy sieci

Nasi Liderzy tworzą zgraną rodzinę. Wspólnie realizujemy projekty i wspieramy się przez cały rok. Łączymy siły, kontakty i doświadczenie, by aktywizować Polaków.

0 +
Lat doświadczenia
0 +
Przeszkolonych Liderów
0 mln+
Zaktywizowanych Polaków

Akademia Lidera 2022

• Wypełnij zgłoszenie

Zgłoszenia przyjmujemy tylko do końca lipca 2022r. Wypełnisz je klikając za pomocą specjalnie przygotowanego formularza.

• Poczekaj na wyniki

Wyniki naboru pojawią się maksymalnie w ciągu 14 dni od jego zakończenia. Z osobami, które zakwalifikujemy do udziału kontaktować będziemy się telefonicznie.

• Weź udział w Akademii

Przeżyj niesamowitą przygodę w Świeradowie Zdroju. Akademia potrwa 4 dni, a uczestnictwo w niej jest bezpłatne.

• Korzystaj z kontaktów!

Zdobytą wiedzę i kontakty możesz wykorzystywać w swojej pracy i realizowanych projektach. Od tego momentu jesteś częścią rodziny Liderów Animatorów!

Kamil Zbietka

Lider Animator

Jestem absolwentem AWF, ale wiele informacji było dla mnie zupełnie nowych, mimo że przez kilka lat studiowałem na kierunku ściśle traktującym o sporcie. To przede wszystkim bardzo profesjonalna wiedza, wyłożona w rzetelny i zrozumiały sposób.

Marika

Banker

Wzięłam udział w fantastycznej Akademii, podczas której mieliśmy zajęcia z olimpijczykami, fizjoterapeutami czy psychologami sportu

Sebastian Peret

Lider Animator

Akademia to wspaniałe miejsce, by poznać nowych ludzi, poczuć sportowy klimat i naładować akumulatory do dalszego działania.

Michał Bieliński

Lider Animator

Nauczyłem się wiele sposobów zgromadzenia wokół siebie ludzi, a także realizowania jeszcze lepszych, jeszcze bardziej wartościowych imprez.

Co mówią nasi Liderzy?

Współpracujemy z animatorami sportu od ponad 15 lat. Wiemy jak wspierać ich w rozwoju osobistym i zawodowym. W szkoleniach staramy zawsze na praktyczne wykorzystanie zdobytej wiedzy.

dr Krzysztof Guzowski

Absolwent wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie.

Twórca autorskich szkoleń: Systemowe podejście do profilaktyki w tenisie, Profilaktyka bólu kręgosłupa oraz Zdrowe plecy.

Wieloletni fizjoterapeuta Agnieszki Radwańskiej (2013-2018) oraz męskiej i żeńskiej reprezentacji Polski w tenisie. Członek Misji Medycznej Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej na Igrzyskach XXX Olimpiady w Londynie oraz XXXI Olimpiady w Rio de Janeiro.

Paweł Habrat

Absolwent, a obecnie wykładowca Uniwersytetu SWPS. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał pracując z drużynami i zawodnikami indywidualnymi różnych dyscyplin sportowych. Od 2006 roku z Polskim Związkiem Tenisa jako psycholog Reprezentacji Polski DAVISCUP i FEDCU, a także był psychologiem  reprezentacji Polski w piłce nożnej podczas Mistrzostw Europy EURO 2012.

Współpracował m.in. z: Polonią Warszawa (Ekstraklasa), Jagiellonią Białystok (Ekstraklasa) czy KGHM Zagłębie Lubin (Ekstraklasa).

Posiada nominację Psychologa Olimpijskiego przy Polskim Komitecie Olimpijskim.

Sport Support
Fundacja Aktywności Fizycznej i Zdrowia