Akademia Lidera 2021

Świeradów Zdrój 2-5 września

Projekt współfinansowany ze środków Ministerstwa Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu "Lider Animator" realizowanego przez Fundację Sport Support.

X EDYCJA

Czym jest Akademia Lidera?

Wiedza, której nie zdobywa się w szkole

Podczas tych kilku dni uczestnicy Akademii mogą posiąść wiedzę, której nie sposób zdobyć w innych okolicznościach, co potwierdzają słowa Kamila Zbietki:
"Jestem absolwentem AWF, ale wiele informacji było dla mnie zupełnie nowych, mimo że przez kilka lat studiowałem na kierunku ściśle traktującym o sporcie. To przede wszystkim bardzo profesjonalna wiedza, wyłożona w rzetelny i zrozumiały sposób."
Akademia Lidera to warsztaty i treningi, dostępne wyłącznie dla wyróżnionych animatorów. To cztery dni, podczas których Liderzy zdobywają ogromną wiedzę. Korzystają z niej następnie na co dzień pracując w szkole oraz prowadząc różnego rodzaju zajęcia w swoich miejscowościach.

Wymiana doświadczeń

Animatorzy, którzy poznają się podczas Akademii Lidera niezwykle szybko nawiązują bliskie relacje, dzięki czemu wzajemnie czerpią garściami ze swoich pomysłów, tworząc tym samym jeszcze lepsze projekty. Wymieniają cenne doświadczenia z innymi osobami, które realizują projekty oparte o sport i aktywność fizyczną w innych regionach Polski zarówno w trakcie samej Akademii, jak i poza nią – często spotykają się na organizowanych wydarzeniach, wyciągając z nich kolejne lekcje. Akademia to miejsce w którym poznać możesz nowych przyjaciół, którzy nie tylko będą sprawiać, że czas mijać będzie przyjemniej, ale przede wszystkim dzięki którym wiele się nauczysz.

Motywujące persony

"Wzięłam udział w fantastycznej Akademii, podczas której mieliśmy zajęcia z olimpijczykami, fizjoterapeutami czy psychologami sportu" – wspomina Marika. Szczególną motywacją do działania w trakcie Akademii Lidera, poza innymi animatorami, są właśnie osoby prowadzące szkolenia. Jedną z takich postaci jest Krzysztof Guzowski, fizjoterapeuta pracujący na co dzień z Agnieszką Radwańską. Animatorzy równie ciepło wspominają chociażby Rafała Hejnę, znanego m.in. z wdrażania nowoczesnych metod treningu motorycznego zawodników. Nowatorskie podejście, wysoki poziom profesjonalizmu i motywacja to właśnie wizytówki Akademii Lidera.

Niezapomniane wrażenia

Animatorzy, którzy spotykają się w trakcie tych trzech dni przeżywają wyjątkowe chwile. Każdy wynosi z Akademii własny bagaż doświadczeń i wspomnienia, które zostają na długo w pamięci. Dla jednych jest to wspólne ognisko czy oglądanie wspomnień przed kamerą, dla innych urodzinowe „sto lat”, a dla jeszcze innych wspólne "zumbowanie" i żartowanie przez połowę nocy.

KONTAKT

ul. Królewska 47/68,

00-103 Warszawa.

Follow Us